На попуст!

CONTINENTAL 235/65R17 CROSS CONTACT UHP

11,930.00ден 8,900.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Continental
Код на продуктот: CONTINENTAL
Type: S
Width: 235
Profile: 65
Diameter: 17.0
Speed: V
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Load Index: 104
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.