На попуст!

DUNLOP 195/65R15 WINTER SPORT 5

6930ден 5200ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Dunlop
Код на продуктот: DUNLOP
Type: W
Width: 195
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: H
Load Index: 91
R/D R

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.