На попуст!

DUNLOP 235/65R17 PT4000

11,730.00ден 8,000.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Dunlop
Код на продуктот: DUNLOP
Type: S
Width: 235
Profile: 65
Diameter: 17.0
Speed: V
Exterior Noise: 70
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Load Index: 108

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.