На попуст!

GOODYEAR 205/55R16 EFFICIENT PERFORMANCE 2

10140ден 6500ден

На залиха
Категорија:

Опис

Код на продуктот: GOODYEAR
Type: S
Width: 205
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed:V
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.