На попуст!

MICHELIN 185/65R14 ENERGY SAVER+

6,640.00ден 4,980.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 185
Profile: 65
Diameter: 14.0
Speed: H
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: B
Load Index: 86
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.