На попуст!

MICHELIN 195/50R15 PILOT EXALTO 2

5,720.00ден 4,290.00ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 195
Profile: 50
Diameter: 15.0
Speed: H
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: B
Load Index: 82
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.