На попуст!

MICHELIN 195/50R15 PILOT SPORT 3

5,720.00ден 4,290.00ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 195
Profile: 50
Diameter: 15.0
Speed: V
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: A
Load Index: 82
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.