На попуст!

MICHELIN 225/45R17 PILOT SPORT 3

11,750.00ден 8,800.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 225
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: Y
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: A
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.