На попуст!

NANKANG 185/60R15 RX 611

3,570.00ден 2,680.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 185
Profile: 60
Diameter: 15.0
Speed: H
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Reinforced: Yes
Load Index: 88
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.