На попуст!

NANKANG 205/60R16 ECO2

4,860.00ден 3,650.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 205
Profile: 60
Diameter: 16.0
Speed: H
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: B
Reinforced: Yes
Load Index: 96
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.