На попуст!

PIRELLI 205/55R16 WINTER SNOW CONTROL

7790ден 5300ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Pirelli
Код на продуктот: PIRELLI
Type: W
Width: 205
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed: T
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.