На попуст!

RIKEN 205/55R16 ROAD PERFORMANCE

4,060.00ден 2,300.00ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Riken
Код на продуктот: RIKEN
Type: S
Width: 205
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed: V
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.