На попуст!

SAVA 185/65R15 PERFECTA

3,990.00ден 2,700.00ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 185
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: T
Exterior Noise: 69
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Load Index: 88
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.