На попуст!

Tigar 145/80R13 Winter 1

2710ден 2000ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: W
Width: 145
Profile: 80
Diameter: 13.0
Speed: Q
Load Index: 75
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.