На попуст!

Tigar 155/70R13 Winter 1

2,730.00ден 2,000.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: W
Width: 155
Profile: 70
Diameter: 13.0
Speed: T
Load Index: 75
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.