На попуст!

Tigar 175/65R14 WINTER1 82(T)

4010ден 2600ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Sava
Код на продуктот: Tigar 175/65R14 VINTER1 82(T)
Type: W
Width: 175
Profile: 65
Diameter: 14.0
Speed: T
Load Index: 82

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.