На попуст!

TIGAR 175/65R15 WINTER 1

3690ден 2500ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: W
Width: 175
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: T
Load Index: 84
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.