На попуст!

Tigar 175/70R13 Winter 1

2910ден 2180ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: W
Width: 175
Profile: 70
Diameter: 13.0
Speed: T
Load Index: 82
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.