На попуст!

TIGAR 195/55R15 WINTER 1

4,060.00ден 3,050.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Tigar
Код на продуктот: TIGAR
Type: W
Width: 195
Profile: 55
Diameter: 15.0
Speed: H
Load Index: 85
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.