Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

DEBICA 145/80R13 PASSIO

Производител: Kelly
Код на продуктот: DEBICA
Type: S
Width: 145
Profile: 80
Diameter: 13.0
Speed: T
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 75
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 1.700,00 ден. 2.270,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 4

DEBICA  145/80R13  PASSIO  75T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: