Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

DEBICA 155/65R13 PASSIO 2

Производител: Kelly
Код на продуктот: DEBICA
Type: S
Width: 155
Profile: 65
Diameter: 13.0
Speed: T
Exterior Noise: 69
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 73
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 1.800,00 ден. 2.400,00 ден.

DEBICA 155/65R13 PASSIO 2  73T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: