Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

DEBICA 155/80R13 FRIGO S- 30

Производител: Kelly
Код на продуктот: DEBICA
Type: W
Width: 155
Profile: 80
Diameter: 13.0
Speed: T
Load Index: 79
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.010,00 ден. 2.690,00 ден.

DEBICA 155/80R13 FRIGO S- 30  79T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: