Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

DEBICA 185/60R14 FRIGO 2

Производител: Kelly
Код на продуктот: DEBICA
Type: W
Width: 185
Profile: 60
Diameter: 14.0
Speed: T
Load Index: 82
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.520,00 ден. 3.360,00 ден.

DEBICA 185/60R14 FRIGO 2 82T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: