Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

Sava 195/50R15 ESKIMO HP (82H)

Производител: Sava
Код на продуктот: Sava 195/50R15 ESKIMO HP (82H)
Type: W
Width: 195
Profile: 50
Diameter: 15.0
Speed: H
Load Index: 82
Достапност: На залиха
Цена: 3.250,00 ден. 4.240,00 ден.

Sava 195/50R15 ESKIMO HP (82H) 

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: