Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

Sava 225/45R17 ESKIMO HP2 M+S* (91H)

Производител: Sava
Код на продуктот: Sava 225/45R17 ESKIMO HP M+S* (91H)
Type: W
Width: 225
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed:
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 4.200,00 ден. 6.600,00 ден.

Sava 225/45R17 ESKIMO HP2 M+S* (91H)

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: