Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

Tigar 175/65R14 VINTER1 82(T)

Производител: Sava
Код на продуктот: Tigar 175/65R14 VINTER1 82(T)
Type: W
Width: 175
Profile: 65
Diameter: 14.0
Speed: T
Load Index: 82
Достапност: На залиха
Цена: 2.100,00 ден. 3.080,00 ден.

Tigar 175/65R14 VINTER1 82(T)

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: