Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

Tigar 185/70R14 VINTER1 88(T)

Производител: Tigar
Код на продуктот: Tigar 185/70R14 VINTER1 88(T)
Type: W
Width: 185
Profile: 70
Diameter: 14.0
Speed: T
Load Index: 88
Достапност: На залиха
Цена: 2.530,00 ден. 3.380,00 ден.

Tigar 185/70R14 VINTER1 88(T)

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: