Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

KELLY 175/70R14 ST

Производител: Kelly
Код на продуктот: KELLY
Type: S
Width: 175
Profile: 70
Diameter: 14.0
Speed: T
Exterior Noise: 70
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 84
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.200,00 ден. 3.180,00 ден.

KELLY 175/70R14 ST  84T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: