Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

DEBICA 165/65R14 PASSIO 2

Производител: Kelly
Код на продуктот: DEBICA
Type: S
Width: 165
Profile: 65
Diameter: 14.0
Speed: T
Exterior Noise: 69
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 79
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.000,00 ден. 2.660,00 ден.

DEBICA 165/65R14 PASSIO  2  79T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: