Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

DEBICA 185/65R15 PRESTO

Производител: Kelly
Код на продуктот: DEBICA
Type: S
Width: 185
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: H
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Load Index: 88
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.880,00 ден. 3.840,00 ден.

DEBICA 185/65R15 PRESTO  88H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: