Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

KELLY 195/65R15 HP

Производител: Kelly
Код на продуктот: KELLY
Type: S
Width: 195
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: T
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.250,00 ден. 3.540,00 ден.

KELLY 195/65R15 HP  91T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: