Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

DEBICA 195/65R15 PRESTO

Производител: Kelly
Код на продуктот: DEBICA
Type: S
Width: 195
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: H
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: C
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.500,00 ден. 3.480,00 ден.

DEBICA 195/65R15 PRESTO  91H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: