Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

DEBICA 195/55R15 PRESTO

Производител: Kelly
Код на продуктот: DEBICA
Type: S
Width: 195
Profile: 55
Diameter: 15.0
Speed: V
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 85
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.680,00 ден. 4.900,00 ден.

DEBICA 195/55R15 PRESTO  85V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: