Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

DEBICA 205/60R16 PRESTO

Производител: Kelly
Код на продуктот: DEBICA
Type: S
Width: 205
Profile: 60
Diameter: 16.0
Speed: H
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 92
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 4.220,00 ден. 5.620,00 ден.

DEBICA 205/60R16 PRESTO  92H

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: