Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

DEBICA 215/55R16 PRESTO

Производител: Kelly
Код на продуктот: DEBICA
Type: S
Width: 215
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed: W
Exterior Noise: 67
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Load Index: 93
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 4.900,00 ден. 6.520,00 ден.

DEBICA 215/55R16 PRESTO   93W

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: