Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

DEBICA 225/55R17 PRESTO UHP

Производител: Kelly
Код на продуктот: DEBICA
Type: S
Width: 225
Profile: 55
Diameter: 17.0
Speed: W
Exterior Noise: 67
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Reinforced: Yes
Load Index: 101
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 5.860,00 ден. 7.820,00 ден.

DEBICA 225/55R17 PRESTO UHP  101W XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: