Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

DEBICA 225/45R17 FURIO

Производител: Kelly
Код на продуктот: DEBICA
Type: S
Width: 225
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: W
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 4.300,00 ден. 5.740,00 ден.

DEBICA 225/45R17 FURIO 91W

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: