Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

DEBICA 235/45R17 PRESTO UHP

Производител: Kelly
Код на продуктот: DEBICA
Type: S
Width: 235
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: Y
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Load Index: 94
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 4.580,00 ден. 6.100,00 ден.

DEBICA 235/45R17 PRESTO UHP  94Y

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: