Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

SAVA 155/70R13 ADAPTO

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: A
Width: 155
Profile: 70
Diameter: 13.0
Speed: T
Exterior Noise: 69
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: F
Load Index: 75
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.180,00 ден. 2.910,00 ден.

SAVA 155/70R13 ADAPTO  75T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: