Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

SAVA 155/65R13 PERFECTA

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 155
Profile: 65
Diameter: 13.0
Speed: T
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 73
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.400,00 ден. 3.450,00 ден.

SAVA 155/65R13 PERFECTA  73T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: