Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

SAVA 165/70R14 ADAPTO

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: A
Width: 165
Profile: 70
Diameter: 14.0
Speed: T
Exterior Noise: 70
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: F
Load Index: 81
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.840,00 ден. 3.780,00 ден.

SAVA 165/70R14 ADAPTO  81T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: