Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

SAVA 165/65R14 PERFECTA

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 165
Profile: 65
Diameter: 14.0
Speed: T
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 79
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.500,00 ден. 3.600,00 ден.

SAVA 165/65R14 PERFECTA  79T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: