Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

SAVA 185/60R14 PERFECTA

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 185
Profile: 60
Diameter: 14.0
Speed: T
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 82
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 2.600,00 ден. 3.950,00 ден.

SAVA 185/60R14 PERFECTA  82T

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: