Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

SAVA 185/55R15 INTENSA HP

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 185
Profile: 55
Diameter: 15.0
Speed: V
Exterior Noise: 69
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 82
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.660,00 ден. 4.880,00 ден.

SAVA 185/55R15 INTENSA HP 82V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: