Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

SAVA 205/55R16 INTENSA HP

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 205
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed: V
Exterior Noise: 67
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: C
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 3.000,00 ден. 4.500,00 ден.

SAVA 205/55R16 INTENSA HP  91V

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: