Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

SAVA 215/55R16 INTENSA UHP

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 215
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed: W
Exterior Noise: 66
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Load Index: 93
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 5.200,00 ден. 6.930,00 ден.

SAVA 215/55R16 INTENSA UHP  93W

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: