Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

SAVA 205/50R17 INTENSA UHP

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 205
Profile: 50
Diameter: 17.0
Speed: W
Exterior Noise: 66
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Reinforced: Yes
Load Index: 93
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 5.520,00 ден. 7.360,00 ден.

Количина:

Повеќе детали
Овој продукт има минимална количина од 2

SAVA 205/50R17 INTENSA UHP  93W XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: