Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

SAVA 215/50R17 INTENSA UHP

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 215
Profile: 50
Diameter: 17.0
Speed: W
Exterior Noise: 65
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Load Index: 91
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 5.100,00 ден. 7.400,00 ден.

SAVA 215/50R17 INTENSA UHP  91W

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: