Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

SAVA 225/50R17 INTENSA UHP2

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 225
Profile: 50
Diameter: 17.0
Speed: W
Exterior Noise: 66
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: C
Load Index: 98
R/D R
Достапност: На залиха
Цена: 5.250,00 ден. 7.600,00 ден.

SAVA 225/50R17 INTENSA UHP2  98y 

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: