Пронајди гуми
Тип на гуми:
Ширина:
/
Брзински индекс:
Бренд:
Пребарај

SAVA 225/45R17 INTENSA UHP

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 225
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: Y
Exterior Noise: 67
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Reinforced: Yes
Load Index: 94
R/D R
Достапност: In Stock
Цена: 4.700,00 ден. 6.260,00 ден.

SAVA 225/45R17 INTENSA UHP  94Y XL

Напиши мислење

Ваше име:


Ваше мислење: Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош           Добар

Внесете го кодот во полето подолу: